O nás

Komunitu bezcyklenia založil známy podnikateľ Michal Truban v roku 2022. Na prelome októbra a novembra toho roku sme mali prvé stretnutie, ktoré bolo na tému Stratégie. V tom čase bolo v komunite cca 25 firiem.

Od samého začiatku po súčastnosť platí u nás hlavné pravidlo a teda #nobullshit. Tým sa riadime a preto každé stretnutie ponúka kvalitné prednášky od TOP ľudí na slovensku. Na stretnutí komunity sa spájajú podnikatelia z rôznych oborov, ktorí si vzájomne vymieňajú skúsenosti, riešia spoločne porblémy a uzatvárajú obchody. Celá komunita je autentická a priateľská, čo je vidieť najmä na osobných stretnutiach. Využívame tiež platformu Circle, v ktorej sme v spojení 24/7. Práve na nej môžu členovia diskutovať o témach a problémoch, ktoré aktuálne riešia. Na platforme majú členovia prístup k užitočným materiálom a tiež aj k záznamom prednášok, ktoré v prípade neprítomnosti môžu konzumovať aj v pohodlí domova.

Bezcyklenia pomáha tiež firmám rásť a to prostredníctvom konzultácií. Tie poskytujeme firmám individuálne a sú aj pred podnikateľov mimo komunitu. Vieme vám pomôcť s produktovým manažmentom, expanziou, marketingom alebo tiež s exitom alebo investíciami. V prípade záujmu nás kontaktujte TU.

Služby

Komunita Bezcyklenia

Stretávajme sa osobne raz mesačne v BA alebo KE. Networkujme, obchodujme a hlavne sa spoločne odcyklime.

250€/mesačne

Mám záujem byť členom komunity, ktorej viem ponúknuť svoj pohľad na podnikanie a riešenie problémov.

Konzultácie

Ponúkame strategické konzultácie, ktoré vám pomôžu vyriešiť váš konkrétny problém vo firme. Vieme pomôcť s týmito oblasťami: